ECO AL modul 1LED | 0,48 W | 160° | 6.500K
Kód: 2801008Související produkty
Detailní popis produktu
Doporučená zástavbová hloubka 30 - 100 mm.
Ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Regulace proudu.Krytí IP67, odolnost proti vodě a prachu.
Řetěz 50 modulů, každý modul lze oddělit.
Délka řetězu: 6,5 m.
Jmenovitá životnost až 50 000 hodin při 20 °C.
Polarita: červená = kladná
bílá = záporná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 0.242 kg |
| EAN: | 2801008 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,48 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| ? Efektivita: | 94 lm/W |
| Světelný tok: | 45 lm |
| Vyzařovací úhel: | 160° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-100 mm |
| Rozteč modulů: | 130 mm |
| ? Rozměr: | 29,4x16x7,8 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| 3M páska: | Ano |
| Výrobce: | ECO led |
| Záruka: | 5 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář