SLIM LED flexible 02 | 0,72W | 170° | 7.000K
Kód: 2801207Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Čtyřsměrná rovná spojka profilu S25
Detailní popis produktu
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.446 kg |
| EAN: | 2801207 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (7.000K) |
| ? Příkon (W): | 0,72 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Vyzařovací úhel: | 170° |
| Rozteč modulů: | 80 mm |
| ? Rozměr: | 35x25x8 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| 3M páska: | Ano |
| Značka: | ECOLED |
| Záruka: | 5 let |
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
Variabilní flexibilní plát s led moduly 6500K, 12V.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.