LED ovladač stmívač M1 6A | manuál | bílá
Kód: 06101Detailní popis produktu
Stmívač jednokanálový manuální pro ovládání intensity jasu a vypínačem LED pásků, stmívatelných LED žárovek 12V a jednobarevných modulů. Možnost výběru ze dvou barev - bílá a černá
| Vstupní napětí | 12-24V DC |
| Zatížení | max. 6A: <12V/72W, <24V/144W |
| Stmívání | 0 - 100% |
| Připojení | vstup/výstup - nízkonapěťový konektor 2,1x5,5mm |
| Rozměry | 61×33×32mm |
| Barva | bílá, černá |
| Typ stmívače | PWM modulace |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP20 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 06101 |
RGB
RGBW
623,76 Kč včetně DPH
515,50 Kč
LED dálkový ovladač čtyřkanálový RGBW 4KRM, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky
12V
24V
RGBW
dimLED | přijímač PR RGBW2 4v1
Skladem
687,28 Kč včetně DPH
568 Kč
RGBW RF přijímač stmívač LED 4x5A 12-36VDC pro RGBW, RGB, CCT a 1barevné LED pásky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.