ECO LED pásek 8 mm | 120x2835 | 9,6 W | 24VDC| 6.500K
Kód: 2802402Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
ECO LED pásek s vysokým jasem.
S oboustrannou páskou na zadní straně.
Bílá struktura s pryskyřicí.
Krytí IP33.
Dělitelnost po 6 LED. (5 cm)
Pracovní teplota - 40 + 50 °C.
Polarita: červená = kladná
černá = záporná
Pásky by neměly být přímo vystaveny působení atmosférických vlivů, protože UV záření by mohlo poškodit SMD LED čipy a pouzdro. Používejte v kombinaci s našimi LED profily.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| EAN: | 2802402 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 9,6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 24 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Světelný tok: | 120 lm |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Záruka: | 3 roky |
| Délka pásku: | 5 bm |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20 , neutrální bílá 4.000K, návin 50m
COB LED pásek 10 mm v RGB provedení nabízí souvislou světelnou linii bez viditelných bodů a široké možnosti barevných efektů. Díky hustotě 450 LED/m, napětí 12V a příkonu 15 W/m...
COB led pásek FREECUT - dělitelnost na libovolném místě, 24V, 12W/m, 60Lm/W, 528leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.