MINI CUT LED pásek 5 mm SIDE | 12V | 5 W | 60x3014 | 3000K | IP20
Kód: 2802730Související produkty
Napájecí zdroj FTPC100V12-S2 je malý, kompaktní napájecí zdroj, výstupní napětí 12V, výkon 100W.
LED napájecí zdroj GLP GPV série 12V 6A | CV | bez PFC | plastové pouzdro IP67 | 72W Rozměr: 162x42x33 mm Detailní údaje viz. Technický list produktu (foto)
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek s bočním svitem široký 5 mm, balení 5 m, barva teplá bílá 3000K, pocínované kontakty pro snadné pájení.
Čipy s vysokou efektivitou svitu.
Unikátní řešení, dělitelnost po 1,67cm/1led
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| EAN: | 2802730 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (3.000K) |
| ? Příkon (W): | 5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 1,67 cm (1LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| ? LED čipy: | SMD 3014 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 3 roky |
COB led pásek FREECUT - dělitelnost na libovolném místě, 24V, 12W/m, 63Lm/W, 528leds/m, IP20, neutrální bílá 4000K
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4000K, návin 50m
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W4000K
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 6500K
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W6000K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.