SIGN LED pásek 12 mm | 24V | 23 W | 84x5050 | RGB+W 4000 K | IP20
Kód: 2802555Související produkty
RGBW RF přijímač stmívač LED 4x5A 12-36VDC pro RGBW, RGB, CCT a 1barevné LED pásky.
LED dálkový ovladač RGBW 1KR, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky
Kabel pro RGB pásky. Kabel je v metráži.
LED dálkový ovladač čtyřkanálový RGBW 4KRM, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky
LED dálkový ovladač osmikanálový RGBW 8KRXL, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Flexibilní LED pásek RGB + W 4000K vhodný pro architekturu a všude tam, kde potřebujete zachovat reálný pohled na věc. Nezkresluje a nemění barvy (vysoké RA).
PCB 4oz.
14 modulů na 1 metr.
Maximální délka zapojení na jeden napájecí zdroj je 5m.
Pocínované kontakty pro snadné pájení.
Oba konce led pásku zakončeny kabelem o délce 200 mm s konektorem.
Propojení čipu se základnou zlatým drátkem
Povrchová úprava OSP.
Vhodný pro komerční použití.
Výrobek odpovídá normám ROHS , CE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 0.212 kg |
| EAN: | 2802555 |
| Barevná teplota: | RGB+W 4000K |
| ? Příkon (W): | 23 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 24 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Dělitelnost: | 7,1 cm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 84 |
| Šířka LED pásku: | 12 mm |
| ? LED čipy: | SMD 5050 |
| Index podání barev (CRI): | RA>90 |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 4.000K
LED pásek 10 000K, 12V, 8,64 W, 120ks LED/m, návin kotouče 10m.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.