SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | LEDOVÁ MODRÁ | IP33
Kód: 121201008Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 121201008 |
| Barevná teplota: | Modrá |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 85 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 5 let |
LED pásek s bočním svitem, 100 LED/m, vstupní napětí 5V DC/ USB, studená bíla 4000K. Množství na kotouči je 5 bm
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
LED pásek pro vnitřní použití široký 5mm, 24V, 8W, 168 LEDs/m, 6.500 K.
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
Venkovní (zalitý) IP65 ZIG ZAG / 3D pásek v šíři 6,5mm, studená bílá 6500K. Vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje...
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3000K, návin 50m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.