MINI CUT LED pásek 4 mm SIDE | 5V | 5 W | 100x3014 | 6500K | IP20
Kód: 2802715Související produkty
Detailní popis produktu
LED pásek s bočním svitem, který je unikátní svojí dělitelností po 1 cm/1led. Je osazen čipy SMD 3014 s vysokou efektivitou. Napájení z USB. Pocínové kontakty.
Ideální řešení pro svítící písmena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 2802715 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 5 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Efektivita: | 110 lm/W |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| Světelný tok: | 550 lm/m |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 1 cm (1LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 100 |
| CRI: | 80 |
| Šířka LED pásku: | 4 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5 m |
| ? LED čipy: | SMD 3014 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.