SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 9,6 W | 120x2835 | 3000K | IP65
Kód: 2802025Související produkty
Detailní popis produktu
LED pásky z produktové řady SIGNTECH SIGN LED.
Nejpoužívanější LED pásek 9,6W se 120 LED čipy na metr. Naše LED pásky jsou osazeny čipy nové generace SMD2835, které mají oproti dříve používaným čipům SMD3528 násobně vyšší svítivost a při stejné wattáži se méně zahřívají a mají delší životnost. Dostupné barvy - 3.000K, 4.000K a 6.500K. Pocínované kontakty ke snadnější aplikaci ve výrobě.
IP65 NANO
- pásky pro venkovní použití
- NANO ochrana - nemění barvu! U běžných pásků IP65 zalitých dochází ke změně barvy lehce do modra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 2802025 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (3.000K) |
| ? Příkon (W): | 9,6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Efektivita: | 120 lm/W |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Šíře: | 8 mm |
| Záruka: | 3 roky |
| Životnost: | až 50 000h |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.