SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 9,6 W | 120x2835 | 6500K | IP65
Kód: 2802023Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásky z produktové řady SIGNTECH SIGN LED.
Nejpoužívanější LED pásek 9,6W se 120 LED čipy na metr. Naše LED pásky jsou osazeny čipy nové generace SMD2835, které mají oproti dříve používaným čipům SMD3528 násobně vyšší svítivost a při stejné wattáži se méně zahřívají a mají delší životnost. Dostupné barvy - 3.000K, 4.000K a 6.500K. Pocínované kontakty ke snadnější aplikaci ve výrobě.
IP65 NANO
- pásky pro venkovní použití
- NANO ochrana - nemění barvu! U běžných pásků IP65 zalitých dochází ke změně barvy lehce do modra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 2802023 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 9,6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Efektivita: | 120 lm/W |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Šíře: | 8 mm |
| Záruka: | 3 roky |
| Životnost: | až 50 000h |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 10m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 50m
COB LED pásek 10m, 12V, 12W/m, 480leds/m, IP20, modrá
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W4000K
LED pásek 10 000K, 24V, 10 W, 140ks LED/m, návin kotouče 10m.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.