SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 60x2835 | 2800-3000K | IP20
Kód: 2802001Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.116 kg |
| EAN: | 2802001 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (2.7000-3.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 3 roky |
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 50m
Profesionální interiérový LED pásek široký 5 mm.
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W6000K
Voděodolný led pásek s bočním svitem široký 8mm v krytí IP65. 12V, 14,4W/m, 100Lm/W, 120leds/m, studená bílá 6.500K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.