LED ovladač stmívač M1 6A | manuál | bílá
Kód: 06101Detailní popis produktu
Stmívač jednokanálový manuální pro ovládání intensity jasu a vypínačem LED pásků, stmívatelných LED žárovek 12V a jednobarevných modulů. Možnost výběru ze dvou barev - bílá a černá
| Vstupní napětí | 12-24V DC |
| Zatížení | max. 6A: <12V/72W, <24V/144W |
| Stmívání | 0 - 100% |
| Připojení | vstup/výstup - nízkonapěťový konektor 2,1x5,5mm |
| Rozměry | 61×33×32mm |
| Barva | bílá, černá |
| Typ stmívače | PWM modulace |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP20 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 06101 |
12V
24V
Teplá bílá
Neutrální bílá
Studená bílá
217,80 Kč včetně DPH
180 Kč
LED stmívač M6, 1 kanál, manuální ovládání, 12V-24V, 30A
12V
24V
2 601,50 Kč včetně DPH
2 150 Kč
Soft start modul SSM02 je navržen k omezení náběhového proudu pro širokou škálu elektrických zařízení.
12V
24V
4 053,50 Kč včetně DPH
3 350 Kč
SSU40je modul pro omezení nárazového (startovacího) proudu jednofázového transformátoru nebo motoru.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář