MICRO LED modul WP | 0,1 W | 120° | IP67 | 6500K
Kód: 2801318Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Čtyřsměrná rovná spojka profilu S25
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 2801318 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,1 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
/ 48 ks
/ 20 ks | LED moduly pro tenké oboustranné lightboxy již od síly 60 mm
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K / 12V
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.