MICRO LED modul WP | 0,1 W | 120° | IP67 | 7500K
Kód: 2801319Související produkty
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 2801319 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (7.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,1 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-90 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 9x6,8x4,5 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
Led modul s boční optikou 3W 12V DC. 20ks modulů v řetězu.
Propojovací konektor pro ECO SIDE BAR, délka kabelu 10cm.
/ 20 ks | LED moduly pro tenké oboustranné lightboxy již od síly 60 mm
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Ledmodul 3 LED chip 2835 SMD / 4000K / 12V
LED modul pro boční svícení, 12V, 6500K, IP67, dělitelné po 3 modulech
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 7000K /24V
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 3000K /24V
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.