MINI CUT LED pásek 5 mm SIDE | 12V | 5 W | 60x3014 | 6500K | IP20
Kód: 2802732Související produkty
Napájecí zdroj FTPC100V12-S2 je malý, kompaktní napájecí zdroj, výstupní napětí 12V, výkon 100W.
LED napájecí zdroj GLP GPV série 12V 6A | CV | bez PFC | plastové pouzdro IP67 | 72W Rozměr: 162x42x33 mm Detailní údaje viz. Technický list produktu (foto)
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek s bočním svitem široký 5 mm, balení 5 m, barva studená bílá 6500K, pocínované kontakty pro snadné pájení.
Čipy s vysokou efektivitou svitu.
Unikátní řešení, dělitelnost po 1,67cm/1led
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| EAN: | 2802732 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.000-7.000K) |
| ? Příkon (W): | 5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 1,67 cm (1LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
LED pásek 10 000K, 12V, 8,64 W, 120ks LED/m, návin kotouče 10m.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.