SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 8.64 W | 120x2835 | 10000 K | IP20
Kód: 2802008Související produkty
Detailní popis produktu
LED pásek široký 8 mm, balení 10 m, barva studená bílá 10000K, pocínované kontakty pro snadné pájení.
Čipy s vysokou efektivitou svitu.
Dělitelnost po 2,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| EAN: | 2802008 |
| Barevná teplota: | Ultra studená bílá (10.000K) |
| ? Příkon (W): | 8,64 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.