SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 60x2835 | 2800-3000K | IP20
Kód: 2802001Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.116 kg |
| EAN: | 2802001 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (2.7000-3.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
COB led pásek FREECUT - dělitelnost na libovolném místě, 24V, 12W/m, 73Lm/W, 528leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
LED pásek pro exteriérové aplikace, průmyslové balení 10 m, barva červená, pocínované kontakty pro snadné pájení
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
ECO LED pásek.
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W6000K
COB led pásek 12V, 5W/m, 128Lm/W, 320leds/m, IP20, studená bílá 6.500K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.