SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 8.64 W | 120x2835 | 2700K | IP20
Kód: 2802005Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| EAN: | 2802005 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (2.7000-3.000K) |
| ? Příkon (W): | 8,64 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 6.500K
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
ECO LED pásek ideální pro rovné a zakřivené povrchy. Nejpoužívanější LED pásek 9,6 W se 120 LED čipy na metr. Naše LED pásky jsou osazeny čipy nové generace 2835, které mají...
Standardní LED pásek 60led/m o příkonu 6W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 12VDC.
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.