ECO LED pásek 8 mm | 6 W | 60x3528 | 12VDC | IP33 | 3.000K
Kód: 2802805Související produkty
Detailní popis produktu
ECOLED FLEX 60 SMD 3528 IP33
- LED pásek ideální pro rovné a zakřivené povrchy
- S oboustrannou lepící páskou na zadní straně
- Pryskyřice, bílá struktura
- Krytí IP33, není vodotěsné
- Lze stříhat každou 3. LED (5 cm)
- Polarita: červená = kladná - černá = záporná
- Pracovní teplota - 40 + 50 °C
- Záruka 3 roky
Moduly by neměly být přímo vystaveny působení atmosférického záření, protože UV paprsky mohou poškodit SMD LED (fosfory) a pouzdro modulu.
Používejte v kombinaci s našimi LED profily.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÝPRODEJ |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 2802805 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (2.7000-3.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 3528 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | ECOLED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.