SIGN LED modul side | 1,32W | 10x65° | 6.000K
Kód: 2801108Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.169 kg |
| EAN: | 2801108 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.000K) |
| ? Příkon (W): | 1,32 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP68 |
| ? Efektivita: | 94 lm/W |
| Světelný tok: | 125 lm |
| Vyzařovací úhel: | 10°x65° |
| ? Zástavbová hloubka: | >60 mm |
| Rozteč modulů: | 100 mm |
| ? Rozměr: | 43x23x11,6 mm |
| ? LED čipy: | SMD 3030 |
| 3M páska: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
/ 48 ks
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K / 12V
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
Červeně svítící 3modul pro podsvícení písmen a středně velkých, nebo velkých světelných boxů.
LED modul pro boční svícení, 12V, 6500K, IP67, dělitelné po 3 modulech
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.