SIGN economy modul 3LED | 0,72 W | 160° | 6.500K | IP65
Kód: 2801400Související produkty
Šestisměrná rohová spojka profilu S25
Čtyřsměrná rohová spojka profilu S25
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Detailní popis produktu
1Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.324 kg |
| EAN: | 2801400 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,72 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| Vyzařovací úhel: | 160° |
| ? Rozměr: | 63x15x6 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| 3M páska: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
/ 48 ks
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
/ 200 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
Ledmodul 2 LED čip 2835 SMD v barvě magenta. Vhodné pro svítící T-Mobile loga.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 3000K / 12V
/ 50 ks | LED modul pro připojení bez trafa
Propojovací konektor pro ECO SIDE BAR, délka kabelu 10cm.
SLIM LED modul pro souvislé prosvětlení v malých zástavbových hloubkách
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.