ECO LED pásek 8 mm | 4,8W | 60x3528 | modrá | IP64
Kód: 2802111Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky | 12V |
|---|---|
| EAN: | 2802111 |
| Barevná teplota: | Modrá |
| ? Příkon (W): | 4,8 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP64 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Maximální délka zapojení: | 5 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 3528 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | ECOLED |
COB led pásek 12V, 5W/m, 128Lm/W, 320leds/m, IP20, studená bílá 6.500K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20 , neutrální bílá 4.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
ECO LED pásek ideální pro rovné a zakřivené povrchy.
/ 10 bm
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 100Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
Standardní LED pásek 60led/m o příkonu 6W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 12VDC.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.