SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 8.64 W | 120x2835 | 6500K | IP20
Kód: 2802003Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Nejpoužívanější LED pásek 9,6W se 120 LED čipy na metr. Naše LED pásky jsou osazeny čipy nové generace 2835, které mají oproti dříve používaným čipům SMD3528 násobně vyšší svítivost a při stejné wattáži se méně zahřívají a mají delší životnost. Dostupné barvy - 3.000K, 4.000K a 6.500K. Pocínované kontakty ke snadnější aplikaci ve výrobě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.142 kg |
| EAN: | 2802003 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.000-7.000K) |
| ? Příkon (W): | 8,64 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
LED pásek pro exteriérové aplikace, průmyslové balení 10 m, barva červená, pocínované kontakty pro snadné pájení
Voděodolný led pásek s bočním svitem široký 8mm v krytí IP65. 12V, 14,4W/m, 100Lm/W, 120leds/m, studená bílá 6.500K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20 , neutrální bílá 4.000K, návin 50m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.