SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | LEDOVÁ MODRÁ | IP33
Kód: 121201008Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 121201008 |
| Barevná teplota: | Modrá |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 85 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 5 let |
| Výrobce: | SIGNTECH |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 110Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 6.500K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20 , neutrální bílá 4.000K, návin 50m
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 10m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.