ECO LED pásek 8 mm | 9,6 W | 120x3528 | 12VDC | IP65 | 6.500K
Kód: 2802803Související produkty
Detailní popis produktu
ECOLED FLEX 120 SMD 3528 IP65
- LED pásek ideální pro rovné a zakřivené povrchy
- S oboustrannou lepící páskou na zadní straně
- Pryskyřice, bílá struktura
- Krytí IP65, vodotěsné
- Lze stříhat každou 3. LED (5 cm)
- Polarita: červená = kladná - černá = záporná
- Pracovní teplota - 40 + 50 °C
- Záruka 3 roky
Moduly by neměly být přímo vystaveny působení atmosférického záření, protože UV paprsky mohou poškodit SMD LED (fosfory) a pouzdro modulu.
Používejte v kombinaci s našimi LED profily.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky | 12V |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 2802803 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.000-7.000K) |
| ? Příkon (W): | 9,6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Efektivita: | 81 lm/W |
| Světelný tok: | 780 lm/m |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 3528 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | ECOLED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.