MINI CUT LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 100x2835 | 6500K | IP33
Kód: 2802729Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek široký 8 mm, balení 5 m, studená bílá 6500K
Čipy s vysokou efektivitou svitu
Unikátní řešení, dělitelnost po 1cm/1 led. Pocínované plošné spoje pro snadnější pájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 84 kg |
| EAN: | 2802729 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 1 cm (1LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 100 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
LED pásek pro exteriérové aplikace, průmyslové balení 10 m, barva červená, pocínované kontakty pro snadné pájení
Voděodolný led pásek s bočním svitem široký 8mm v krytí IP65. 12V, 14,4W/m, 100Lm/W, 120leds/m, studená bílá 6.500K
COB LED pásek 10 mm v RGB provedení nabízí souvislou světelnou linii bez viditelných bodů a široké možnosti barevných efektů. Díky hustotě 450 LED/m, napětí 12V a příkonu 15 W/m...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.