ECO SIDE LED BAR 3LED HE | 7,7W | 6.500K | 24VDC | IP62
Kód: 2801531Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 2801531 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 7,7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 24 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP62 |
| ? Efektivita: | 95,5 lm/W |
| Světelný tok: | 735 lm |
| Vyzařovací úhel: | 175° |
| Rozteč modulů: | 180 mm |
| ? Rozměr: | 220x27x20 mm |
| 3M páska: | Ano |
| Značka: | ECO LED |
| Záruka: | 5 let |
/ 20 ks
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
/ 50 ks | LED modul pro připojení bez trafa
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.