ECO modul 1LED | 0,24 W | 120° | červená
Kód: 2801902Související produkty
Čtyřsměrná rovná spojka profilu S25
Spojovací roh pro profily TX CUBE
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| EAN: | 2801902 |
| Barevná teplota: | Červená |
| ? Příkon (W): | 0,24 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Efektivita: | 25 lm/W |
| Světelný tok: | 6 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 50-70 mm |
| Rozteč modulů: | 75 mm |
| ? Rozměr: | 25x13x6,5 mm |
| ? LED čipy: | SMD 5050 |
| 3M páska: | Ano |
| Výrobce: | ECO LED |
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
Propojovací konektor pro ECO SIDE BAR, délka kabelu 10cm.
/ 200 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.