MICRO LED modul 02 | 0,24 W | 120° | IP65 4250K
Kód: 2801317Související produkty
Šestisměrná rohová spojka profilu S25
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 2801317 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.250K) |
| ? Příkon (W): | 0,24 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED čip 2835 SMD v barvě magenta. Vhodné pro svítící T-Mobile loga.
/ 200 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 3000K /24V
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.