MICRO LED modul 01 | 0,1 W | 120° |IP20 |6500K | 12VDC
Kód: 2801316Související produkty
Šestisměrná rohová spojka profilu S25
Pětisměrná rohová spojka profilu S25
Spojovací roh pro profily TX CUBE
Čtyřsměrná rovná spojka profilu S25
Detailní popis produktu
Tyto moduly nedoporučujeme zalít pryskyřicí nebo jakýmkoliv jiným materiálem. Např. pro získání vodotěsnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.088 kg |
| EAN: | 2801316 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,1 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Efektivita: | 85 lm/W |
| Světelný tok: | 10 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 20-50 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 8x6,6x2 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
/100 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
/ 200 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 7000K /24V
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K / 12V
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.