MICRO LED modul 01 | 0,3 W | 120° | červená
Kód: 2801313Související produkty
Šestisměrná rohová spojka profilu S25
Držák výztuhy profilů řady TX
Dvousměrná rovná spojka profilu S25
Detailní popis produktu
Tyto moduly nedoporučujeme zalít pryskyřicí nebo jakýmkoliv jiným materiálem. Např. pro získání vodotěsnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.092 kg |
| EAN: | 2801313 |
| Barevná teplota: | Červená |
| ? Příkon (W): | 0,3 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-90 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 8x6,6x2 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
SLIM LED modul pro souvislé prosvětlování velmi tenkých lightboxů
/ 50 ks | LED moduly vhodné pro ulstratenké světelné reklamy a panely
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K / 12V
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
SLIM LED modul pro souvislé prosvětlení v malých zástavbových hloubkách
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.