MICRO LED modul 01 | 0,3 W | 120° | IP20 | zelená | 12VDC
Kód: 2801315Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Detailní popis produktu
Tyto moduly nedoporučujeme zalít pryskyřicí nebo jakýmkoliv jiným materiálem. Např. pro získání vodotěsnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| EAN: | 2801315 |
| Barevná teplota: | Zelená |
| ? Příkon (W): | 0,3 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-90 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 8x6,6x2 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen, textilií a světelných boxů.
/ 20 ks
Propojovací konektor pro ECO SIDE BAR, délka kabelu 10cm.
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
MICRO LED modul 01 s modrou barvou světla je určený pro přesné podsvícení menších reklamních prvků, detailů, log a 3D písmen. Kompaktní modul s napájením 12VDC, úhlem svitu 120°...
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
/ 20 ks | LED moduly pro tenké oboustranné lightboxy již od síly 60 mm
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo velkých světelných boxů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.