SIGN LED AL modul side LED| 3W | 15x55° | 6.500K
Kód: 2801106Související produkty
Detailní popis produktu
Led modul s boční optikou 3W 12V DC
- 20ks modulů na řetězu
- Na zadní straně AL chladič
- Vodotěsný IP 67
- Vysoce účinný čip, vysoký jas a spolehlivost
- Úspora energie, šetrné k životnímu prostředít
- Dlouhá životnost
Použití:
- Stálé komerční osvětlení
- Světelné boxy
Upozornění:
- Maximální počet modulů v řadě je 20 ks
- LED modul včetně jeho součástí nesmí být mechanicky namáhán
- Ujistěte se, že napájecí zdroj má dostatečný výkon pro provoz celé zátěže
- Všechny materiály použité pro instalaci musí splňovat protiplamenné normy
- Napájení by mělo být chráněno proti zkratu a přetížení a celkový výkon by měl být nižší než jmenovitý výkon 80 % tohoto výkonu. Doporučujeme použit zdroje Scharfer z naší nabídky, kde můžete využít 100% výkonu napájecího zdroje
- Pracovní teplota -25°C - 55°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.694 kg |
| EAN: | 2801106 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 3 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| ? Efektivita: | 73,3 lm/W |
| Světelný tok: | 220 lm |
| Vyzařovací úhel: | 15°x55° |
| Rozteč modulů: | 190 mm |
| ? Rozměr: | 57x33x21 mm |
| ? LED čipy: | SMD High Power |
| 3M páska: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
| Rozteč středu modulů: | 190 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.