SIGN LED AL modul side LED | 4,5W | 15x55° | 6.500K
Kód: 2801107Související produkty
Detailní popis produktu
IP67 | 3 ks cut | Al chladič
6500K - studená bílá
Rozteč modulů od středu ke středu: 198 mm
Rozměr modulu (d-š-v): 62,8 x 33,2 x 22 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.694 kg |
| EAN: | 2801107 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 4,5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| Světelný tok: | 400lm |
| Vyzařovací úhel: | 15°x55° |
| Rozteč modulů: | 198 mm |
| ? Rozměr: | 62,8x33,2x22mm |
| ? LED čipy: | SMD High Power |
| 3M páska: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen, textilií a světelných boxů.
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
/ 200 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K / 12V
/100 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.