SLIM LED modul 03 | 0,72W | 170° | 4000K | rozteč 140mm
Kód: 2801711Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Detailní popis produktu
LED moduly z produktové řady SIGNTECH SLIM LED jsou vhodné pro použití všude tam, kde je požadavek na souvisle prosvětlenou aplikaci s minimální hloubkou.
Vzhledem k charakteristice vyzařovací optiky těchto LED modulů, která je rozprostřena do plochy s kompenzací čelního svitu, nejsou moduly vhodné pro prosvětlování světelných reklam či textilních panelů větších hloubek než 100 mm. Použít je samozřejmě můžete dle vlastního uvážení, ale ve větších zástavbových hloubkách uvidíte znatelný pokles jejich svítivosti.
| Doporučené maximální rozestupy LED modulů v ploše | |
| Hloubka panelu | Rastr LED modulů |
| 40 mm | 80x80 mm |
| 50 mm | 90x90 mm |
| 60 mm | 120x120 mm |
| 70-100 mm | 140x140 mm |
| Pro větší hloubky použití těchto modulů nedoporučujeme | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 2801711 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K) |
| ? Příkon (W): | 0,72 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| ? Efektivita: | 100 lm/W |
| Světelný tok: | 72 lm |
| Vyzařovací úhel: | 170° |
| ? Zástavbová hloubka: | 35-100 mm |
| Rozteč modulů: | 140 mm |
| ? Rozměr: | 29,5x21,5x7 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Záruka: | 5 let |
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm. Zalitá v profilu IP65.
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
/ 20 ks | LED moduly pro tenké oboustranné lightboxy již od síly 60 mm
/ 200 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.