ECO LED pásek 5 mm | 7,5W | 120x2835 | 24VDC | IP33 | 4.000K
Kód: 2802406Související produkty
/ 1 bm | Samolepicí fólie pro výrobu LGP plexiskla z běžného čirého plexiskla
/ 1 bm | Samolepicí fólie pro výrobu LGP plexiskla z běžného čirého plexiskla
/ 1 bm | Samolepicí fólie pro výrobu LGP plexiskla z běžného čirého plexiskla
/ 1 bm | Samolepicí fólie pro výrobu LGP plexiskla z běžného čirého plexiskla
/ 1 bm | Samolepicí fólie pro výrobu LGP plexiskla z běžného čirého plexiskla
Kompaktní hliníkový LED profil pro úzké LED pásky, ideální pro diskrétní instalace do nábytku či dekorací. Šířka 6,6mm, stříbrný, délka 2m.
Kompaktní hliníkový LED profil pro úzké LED pásky, ideální pro diskrétní instalace do nábytku či dekorací. Šířka 6,6mm, černý, délka 2m.
Detailní popis produktu
ECOLED FLEX 120 SMD 2835 IP33
- LED pásek ideální pro rovné a zakřivené povrchy
- S oboustrannou lepící páskou na zadní straně
- Pryskyřice, bílá struktura
- Krytí IP33, není vodotěsné
- Lze stříhat každou 6. LED (5 cm)
- Polarita: červená = kladná - černá = záporná
- Pracovní teplota - 40 + 50 °C
- Záruka 3 roky
Moduly by neměly být přímo vystaveny působení atmosférického záření, protože UV paprsky mohou poškodit SMD LED (fosfory) a pouzdro modulu.
Používejte v kombinaci s našimi LED profily.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky | 24V |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 82 kg |
| EAN: | 2802406 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000-4.500 K) |
| ? Příkon (W): | 7,5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 24 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Světelný tok: | 1.080 lm/m |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Rozměr:: | 5x4940x2 mm |
LED pásek pro vnitřní použití široký 5mm, 24V, 16,8W, 168 LEDs/m, 6.500 K.
COB led pásek 12V, 5W/m, 128Lm/W, 320leds/m, IP20, studená bílá 6.500K
LED pásek pro vnitřní použití široký 5mm, 24V, 8W, 168 LEDs/m, 6.500 K.
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.