MINI CUT SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 100x2835 | 4000K | IP33
Kód: 2802721Související produkty
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek široký 8 mm, balení 5 m, neutrální studená bílá 4000K
Čipy s vysokou efektivitou svitu
Unikátní řešení, dělitelnost po 1cm/1 led.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 84 kg |
| EAN: | 2802721 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 1 cm (1LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 100 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5 m |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 3 roky |
ECO LED pásek s vysokým jasem.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K
ECO LED pásek 10 mm | 14,4 W | 60x5050 | IP33 | 6500K / 5 bm
ECO LED pásek s vysokým jasem.
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
5 mm | 120x2835 | 1.080 lm/m | 7,5W | 24VDC | 6500K
Voděodolný led pásek s bočním svitem široký 8mm v krytí IP65. 12V, 14,4W/m, 100Lm/W, 120leds/m, studená bílá 6500K
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W4000K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.