ECO LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 60x2835 | 3000K | IP65
Kód: 2802101Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
ECO LED pásek.
S oboustrannou páskou na zadní straně.
Bílá struktura s pryskyřicí.
Krytí IP65.
Dělitelnost po 3 LED. (5 cm)
Pracovní teplota - 40 + 50 °C.
Polarita: červená = kladná
černá = záporná
Pásky by neměly být přímo vystaveny působení atmosférických vlivů, protože UV záření by mohlo poškodit SMD LED čipy a pouzdro. Používejte v kombinaci s našimi LED profily.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.146 kg |
| EAN: | 2802101 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (3.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| Světelný tok: | 450 lm |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Záruka: | 3 roky |
| Délka pásku: | 5 bm |
COB LED pásek 10m, 12V, 12W/m, 480leds/m, IP20 , žlutý
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB LED pásek 10 mm v RGB provedení nabízí souvislou světelnou linii bez viditelných bodů a široké možnosti barevných efektů. Díky hustotě 450 LED/m, napětí 12V a příkonu 15 W/m...
LED pásek 10 000K, 24V, 10 W, 140ks LED/m, návin kotouče 10m.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 100Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.