MINI CUT LED pásek 4 mm SIDE | 5V | 5 W | 100x3014 | 3000K | IP20
Kód: 2802713Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek s bočním svitem, který je unikátní svojí dělitelností po 1 cm/1led. Je osazen čipy SMD 3014 s vysokou efektivitou. Napájení z USB. Pocínované kontakty.
Ideální řešení pro svítící písmena..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 2802713 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (3.000K) |
| ? Příkon (W): | 5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 5 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Stmívatelný: | Ne |
| Dělitelnost: | 1 cm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 100 |
| CRI: | >80 |
| ? LED čipy: | SMD 3014 |
| Šíře: | 4 mm |
| Světelný tok (m): | 550 lm/m |
| Světelný tok (W): | 110 lm/W |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
LED pásek 10 000K, 12V, 8,64 W, 120ks LED/m, návin kotouče 10m.
COB LED pásek 10m, 12V, 12W/m, 480leds/m, IP20, modrá
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 4.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20 , neutrální bílá 4.000K, návin 50m
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.