MINI CUT LED pásek 5 mm SIDE | 12V | 5 W | 60x3014 | 4000K | IP20
Kód: 2802731Související produkty
Detailní popis produktu
LED pásek s bočním svitem široký 5 mm, balení 5 m, barva neutrální bílá 4000K, pocínované kontakty pro snadné pájení.
Čipy s vysokou efektivitou svitu.
Unikátní řešení, dělitelnost po 1,67cm/1led
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| EAN: | 2802731 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K) |
| ? Příkon (W): | 5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 1,67 cm (1LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| ? LED čipy: | SMD 3014 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.