SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | ZELENÁ | IP33
Kód: 011201003Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 011201003 |
| Barevná teplota: | Zelená |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 84 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 5 let |
ECO LED pásek 10 mm | 14,4 W | 60x5050 | IP33 | 6500K / 5 bm
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K
LED pásek pro vnitřní použití široký 5mm, 24V, 16,8W, 168 LEDs/m, 6.500 K.
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 10m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.