MICRO LED modul 01 | 0,3 W | 120° | modrá
Kód: 2801314Související produkty
Spojovací roh pro profily TX CUBE
Pětisměrná rohová spojka profilu S25
Detailní popis produktu
Tyto moduly nedoporučujeme zalít pryskyřicí nebo jakýmkoliv jiným materiálem. Např. pro získání vodotěsnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.088 kg |
| EAN: | 2801314 |
| Barevná teplota: | Modrá |
| ? Příkon (W): | 0,3 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-90 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 8x6,6x2 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 3000K / 12V
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Červeně svítící 3modul pro podsvícení písmen a středně velkých, nebo velkých světelných boxů.
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
/ 50 ks | LED modul pro připojení bez trafa
Ledmodul 3 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
Ledmodul 2 LED čip 2835 SMD v barvě magenta. Vhodné pro svítící T-Mobile loga.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm. Zalitá v profilu IP65.
/ 48 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.