MICRO LED modul WP | 0,1 W | 120° | IP67 | 4000K
Kód: 2801320Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Spojovací roh pro profily TX CUBE
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 2801320 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K) |
| ? Příkon (W): | 0,1 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-90 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 9x6,8x4,5 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
/ 50 ks | LED modul pro připojení bez trafa
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm. Zalitá v profilu IP65.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.