SIGNLED modul 230AC | 2 W | 160° | 6.500K | IP65
Kód: 2801233Související produkty
Dvousměrná rovná spojka profilu S25
Šestisměrná rohová spojka profilu S25
Čtyřsměrná rohová spojka profilu S25
Detailní popis produktu
Tyto LED moduly je možné napájet ze sítě střídavým napětím 195-240 V AC.
Tím zcela zásadně uspoříte náklady na napájecí zdroje a náklady na množství práce při instalacích.
Díky vnitřnímu řízení LED čipů konstantním proudem (current controll) je možné moduly zapojit v sérii až 100 ks s přívodem z jednoho konce.
I při zapojení LED modulů v maximálním počtu nehrozí pokles svítivosti vlivem úbytku napětí na vedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| EAN: | 2801233 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 2 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 230 V AC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| Vyzařovací úhel: | 160° |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Rozměr: | 86x19x8,3 mm |
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
SLIM LED modul pro souvislé prosvětlování velmi tenkých lightboxů
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm. Zalitá v profilu IP65.
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Ledmodul 2 LED čip 2835 SMD v barvě magenta. Vhodné pro svítící T-Mobile loga.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.