SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | MODRÁ | IP33
Kód: 011201004Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 011201004 |
| Barevná teplota: | Modrá |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 84 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 5 let |
| Výrobce: | SIGNTECH |
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 4.000K
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
ECO LED pásek s vysokým jasem.
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.