MINI CUT LED pásek 4 mm SIDE | 5V | 5 W | 100x3014 | 6500K | IP20
Kód: 2802715Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek s bočním svitem, který je unikátní svojí dělitelností po 1 cm/1led. Je osazen čipy SMD 3014 s vysokou efektivitou. Napájení z USB. Pocínové kontakty.
Ideální řešení pro svítící písmena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 2802715 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 5 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 5 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Stmívatelný: | Ne |
| Dělitelnost: | 1 cm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 100 |
| CRI: | >80 |
| ? LED čipy: | SMD 3014 |
| Šíře: | 4 mm |
| Světelný tok (m): | 550 lm/m |
| Světelný tok (W): | 110 lm/W |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
ECO LED pásek.
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 6.500K
Voděodolný led pásek s bočním svitem široký 8mm v krytí IP65. 12V, 14,4W/m, 100Lm/W, 120leds/m, studená bílá 6.500K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
COB led pásek FREECUT - dělitelnost na libovolném místě, 24V, 12W/m, 73Lm/W, 528leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
COB LED pásek 10m, 12V, 12W/m, 480leds/m, IP20 , žlutý
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.