SIGN LED pásek 5 mm | 12V | 9,6 W | 120x2835 | 4000K | IP33
Kód: 2802720Související produkty
Detailní popis produktu
LED pásek široký pouze 5 mm, průmyslové balení 10 m, barva denní bílá 4000K, pocínované kontakty pro snadné pájení.
Profesionální interiérový LED pásek s kvalitními čipy San'an SMD2835 a svítivostí cca 1050 lm/m.
LED pásky jsou vhodné pro osvětlení kuchyňských linek, schodišť, v kombinaci s vhodným hliníkovým profilem i do podhledů, skříní a nábytku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 2802720 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K-5.000K) |
| ? Příkon (W): | 9,6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Efektivita: | 109 lm/W |
| Světelný tok: | 1048 lm/m |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 85 |
| Šířka LED pásku: | 5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.