ECO modul 1LED | 0,24 W | 120°| 6.500K
Kód: 2801901Související produkty
Čtyřsměrná rohová spojka profilu S25
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Spojovací roh pro profily TX CUBE
Detailní popis produktu
1Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| EAN: | 2801901 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,24 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Efektivita: | 83 lm/W |
| Světelný tok: | 20 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 50-70 mm |
| Rozteč modulů: | 75 mm |
| ? Rozměr: | 25x13x6,5 mm |
| ? LED čipy: | SMD 5050 |
| 3M páska: | Ano |
| Výrobce: | ECO LED |
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm. Zalitá v profilu IP65.
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
LED moduly s vysokou účinností a nízkou spotřebou.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen, textilií a světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.