MICRO LED modul 01 | 0,24 W | 120° | IP20 | 6500K | 12VDC
Kód: 2801300Související produkty
Pozinkovaná ocelová L rohová spojka
Detailní popis produktu
Tyto moduly nedoporučujeme zalít pryskyřicí nebo jakýmkoliv jiným materiálem. Např. pro získání vodotěsnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 88 kg |
| EAN: | 2801300 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,24 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 30-90 mm |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
| ? Rozměr: | 8x6,6x2 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
Hliníková LED lišta pro vnitřní jednostranně svítící a oboustranně svítící totemové boxy.
/ 48 ks
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Červeně svítící 3modul pro podsvícení písmen a středně velkých, nebo velkých světelných boxů.
SLIM LED modul pro souvislé prosvětlování velmi tenkých lightboxů
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.