MICRO LED modul WP | 0,1 W | 120° | IP67 | 5000K
Kód: 2801322Související produkty
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 2801322 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (5.000K) |
| ? Příkon (W): | 0,1 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| Rozteč modulů: | 25 mm |
Variabilní flexibilní plát s led moduly 6500K, 12V.
Ledmodul 3 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo velkých světelných boxů.
Červeně svítící 2modul pro podsvícení písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a světelných boxů malých rozměrů.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.